Rada Stowarzyszenia w Lublinie

Zarząd Główny OSPS BHP oraz Oddział w Lublinie serdecznie zaprasza na Radę Stowarzyszenia w Lublinie.

Rada Stowarzyszenia odbędzie się 12 kwietnia 2024 r. (piątek) o godzinie 10.00 i przygotowana została wspólnie z OSPS BHP Oddziałem w Lublinie i poświęcona będzie m.in.:

- prezentacji działań realizowanych przez Oddziały w 2023 roku,

- wyróżnieniu i podziękowaniu za pracę na rzecz OSPS BHP Oddziałom  i Partnerom Wspierającym.

Koszt udziału w Radzie Stowarzyszenia dla Członków OSPS BHP wynosi:

- za udział w obradach /w tym serwis kawowy i obiad/ - 120 PLN / osobę,

- za udział w uroczystej kolacji po obradach - 150 PLN / osobę.

Niski koszt udziału zawdzięczamy Partnerowi Wydarzenia jakim jest Ayming Polska Sp. z o.o.

Zgłoszenia na Radę Stowarzyszenia poprzez formularz rejestracji

Ze względu na warunki zawarte z hotelem, bardzo prosimy o dokonanie we własnym zakresie rezerwacji noclegów i wpłaty należności za udział w Radzie w terminie do 20 marca 2024 r.

Po tym terminie Hotel uwalnia zarezerwowane dla nas wcześniej pokoje i udostępnia je do ogólnej sprzedaży co może powodować braki w dostępności pokoi i wyższe kwoty.

Z informacji otrzymywanych w dniu dzisiejszym, w hotelu Victoria nie ma już dostępnych wolnych pokoi.

Z jednej strony to nas martwi - brak wolnych miejsc, a z drugiej - radość :) - bo jest duże zainteresowanie z Państwa strony aby wziąć udział w Radzie Stowarzyszenia w LUBLINIE.

Specjalnie dla Państwa (po negocjacjach cenowych) w hotelu Mercure Lublin Centrum, Aleje Racławickie 12, mamy dokonaną wstępną rezerwację pokoi w terminie 11-13.04.2024 r.:

pokój jednoosobowy ze śniadaniem - 300,00 zł
pokój dwuosobowy ze śniadaniem - 350,00 zł

Rezerwacji pokoi w hotelu Mercure Lublin Centrum można dokonywać do 26 marca 2024 r. w cenach ustalonych jak wyżej, podając hasło "BHP" - warunek konieczny.

Rezerwacja-Kontakt:

Proszę o kierowanie rezerwacje bezpośrednio do Hotelu na adres:

email: H3404-RE@accor.com, powołując się na ustalone hasło: "BHP"

Odległość między hotelami: Hotel Victoria - Hotel Mercure - 1,1 km - 15 min pieszo:)

Zarząd Oddziału w Lublinie przygotował dla nas dwie dodatkowe bezpłatne atrakcje:

11.04.2024 r. - zwiedzanie Podziemi Browaru Perła połączone z degustacją (ul. Bernardyńska 15, Lublin).
13.04.2024 r. - zwiedzanie wraz przewodnikiem Lublina tj. Wzgórze Zamkowe z Zamkiem Lubelskim (Kaplica Zamkowa Trójcy Św.), Brama Grodzka, Bazylika Dominikanów, Rynek, Trybunał Koronny, Archikatedra, Brama Krakowska, Regionalne Muzeum Cebularza, Nowy Ratusz, deptak i Plac Litewski.
Szczegóły atrakcji zostaną przekazane uczestnikom, którzy się na nie zapiszą.